KPMG äriblogi

Tormilise arengu teinud KPMG pani majandusaastale muljetavaldava punkti

KPMG Baltics seeniorpartner ja tegevjuht Andris Jegers võib majandustuslemuste üle rõõmustada.Foto: KPMG

Rahvusvahelisse audiitor- ja ärinõustamisfirmade võrgustikku KPMG kuuluvate Eesti ettevõtete kogukäive kasvas 30. septembril 2021 lõppenud majandusaastal 14 protsenti, ulatudes 12,3 miljoni euroni. Konkurentidest märgatavalt kiirema kasvu põhjuseks on ettevõtte Põhjamaisel praktikal põhinev äristrateegia, kuid samas ka julgus investeerida kiire kasvuga tulevikuvaldkondadesse.

KPMG Baltics OÜ on koos teiste KPMG võrgustiku ettevõtetega Eestis juba viimased neli aastat näidanud järjekindlalt kahekohalist käibekasvu. Audiitorteenuste aastakäive on kasvanud konkurentidega võrreldes rohkem kui kaks korda. Tormiline areng on toimunud ka ärinõustamisteenuste vallas, kus ollakse turuliider maksukonsultatsioonide segmendis. Teerajajad ollakse ka mitmes kiirelt arenevas ärivaldkonnas nagu küberturvalisus, andmeanalüütika, äriprotsesside automatiseerimine, idufirmade nõustamine, jätkusuutlikkusealane nõustamine ning palju muud.

KPMG Eesti juhtivpartner Andris Jegersi sõnul kinnitab Eesti KPMG viimaste aastate enneolematu käibe kasv ja klientide usaldus seda, et KPMG põhjamaiselt ratsionaalne äriteenus eristub Kesk- ja Ida-Euroopa võrgustikesse kuuluvatest konkurentidest kohalike olude ja vajaduste oluliselt parema tajumise ning kõrgema väärtusloome poolest.

„Põhjamaade mõjutustega kaasav juhtimine on aidanud meil häid töötajaid nii hoida kui leida. Rohkem kui eales varem on ka endised töötajad meiega uuesti liitunud – kas siis jätkates siin oma eelnevat karjääri või sisenedes täiesti uude valdkonda,” tõdes Jegers.

Ta lisas, et nende sektoris tagab töötajate motiveeritus klientide rahulolu ja lojaalsuse, millest päeva lõpuks KPMG finantstulemused täielikult sõltuvad.

KPMG on globaalne auditi-, maksu-, õigus- ja ärinõustamisteenuste ettevõtete võrgustik, mis ühendab 146 riigi 227 tuhandet spetsialisti. Eestis tegutseb KPMG alates 1992. aastast ja täna töötab ettevõttes üle kahesaja audiitori ja ärinõustaja, kes teevad tihedat koostööd Soome ja Põhjamaade KPMG enam kui 5000 asjatundjaga.

Loe lisa KPMG Eestis – KPMG Eestis (home.kpmg) ning vaata KPMG kasvuambitsoone https://bcove.video/3ACDT8M

Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Geeniuse kõige hinnalisemad lood oma postkasti

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate DigiPRO ja Ärigeeniuse olulisematest lugudest.