Lihtne test näitab, kas sinu firma raha läheb valesse kohta!

Kuust kuusse loobitakse tuulde täitsa arvestatavaid summasid, mida võiks investeerida kasvu ja arendusse.Foto: Depositphotos

Pilveteenused on muutunud ettevõtete igapäevaseks tööriistaks, kuid pahatihti võib olla keeruline järge pidada, kui palju raha sinna alla huugama pannakse ja kas seda kõike ikka optimaalselt ära kasutatakse.

Paraku tuleb sageli ette, et makstakse ressursside eest, mida tegelikult ei kasutata. Või siis ei vasta teenusepakkuja mingil muul põhjusel ootustele, näiteks lonkab kasutajatugi, aga teise pakkuja juurde ka ei minda. Selle tulemusel lastakse kuust kuusse ja aastast aastasse tuulde täitsa arvestatavaid summasid, mida võiks muidu investeerida kasvu ja arendusse.

Mure on iseenesest arusaadav. Ettevõtte pilvekulude ja -kasutuse analüüsimine võib tunduda tülikas ja aeganõudev, eriti kui puudub spetsiaalne DevOps meeskond. Paljudes ettevõtetes ei teatagi täpselt, kuidas oma pilveinvesteeringut maksimaalselt ära kasutada. Mõistlik oleks valida pilveteenus, mis pakub lihtsat ja läbipaistvat hinnastust. Kui miskit jääb ikkagi segaseks, on boonuseks eestikeelne tugi. Suurte rahvusvaheliste tegijatega võib teinekord jäädagi vastust ootama.

Kodumaise pilveplatvormi Pilvio loodud küsimustik on lihtne ja kiire viis, kuidas hinnata oma praegust olukorda ning leida kohti, kust oleks võimalik raha säästa ja teenust parandada. Vastates mõnele lihtsale küsimusele, saad esmase ülevaate, kas ja kuidas saab Pilvio sind aidata. Lisaks pakume kõigile küsimustiku täitjatele lisakrediiti, et muuta üleminek veelgi sujuvamaks ja kasulikumaks.

Ära lase oma pilvekuludel kontrolli alt väljuda. Kui tekkis küsimusi, kuidas oma kulusid optimeerida ja teenust parandada, võta ühendust Pilvio ekspertidega! Oleme valmis sind aitama igal sammul.

Märksõnad: , , , ,
Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks.