Tehnopoli teaduspäev: kas vanad kalad nimekatest ettevõtetest lahendavad ülesandeid sama kiirelt kui saates Rakett69 osalenud noored?

Juba järgmisel neljapäeval, 10. novembril, toimub Tehnopoli teaduspäev, kus koostöös Rakett69-ga pannakse proovile ettevõtete teadmised.

Teaduspäev kätkeb endas paaritunnist toredat teadusülesandeid täis üritust, kus testitakse tiimide loogikat, teadmisi ja osavust. Selgub, kas kogenud tehnoloogiaettevõtjad, insenerid ja teadlased suudavad ülesandeid lahendada sama kiiresti kui noored teadushuvilised.

Osalema tulevad näiteks SMIT, Microsoft, TFTAK, Infragate, MEC, Krakul ja veel mõnedki “vanad kalad”. Ninja-rajal on varem testitud (linnaku) ettevõtete füüsilisi võimeid, aga põnev on välja selgitada ka see, kes tõuseb esile teadmiste poolest.

Teaduspäeva juhivad Rakett69 kohtunikena tuntud Aigar Vaigu ja Taavi Kotka. Teaduspäeva kohta saab lähemalt lugeda siit.

Tule kolleegidele kaasa elama või niisama mõnusat pärastlõunat veetma – vahepala ja värskendavaid jooke pakub Kooker. Teaduspäev toimub 10. novembril kella 13-15 Tehnopoli peamajas (Teaduspargi 6/1) ruumis Saturn.

Soovi korral saad ettevõtmisel silma peal hoida ka veebi vahendusel.

Märksõnad: , ,
Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks.