Kuula: 26.05 Kriitiline intsident: Milline on uue valitsuse reaalne mõju e-Eesti käekäigule?

Sotsiaalministeeriumi innovatsiooni asekantsler Nele Labi ning majandus- ja kommunikatsiooniministeerium digiriigi arengu osakonna teenuste valdkonna juht Kaili Tamm.Foto: Ronald Liive/Geenius Meedia

Saadet toetab

Saadet toetab

  • Tervise-, töö- ja sotsiaalteenuste IT
  • 1,3 miljonile inimesele
  • Liitu meiega

Kuigi valimised on läbi ning värskelt käis külas ka uus IT-minister ei pääse kuulajad sel korral veel poliitikast. Sel nädalal arutlevad sotsiaalministeeriumi innovatsiooni asekantsler Nele Labi ning majandus- ja kommunikatsiooniministeerium digiriigi arengu osakonna teenuste valdkonna juht Kaili Tamm selle üle, milline mõju on koalitsioonilepingul ja üldiselt valitsusel e-riigi arengu osas. 

Näiteks räägiti sellest, kui palju koalitsioonilepingusse kirjutatust on juba töös või kohe töösse minemas. Lisaks avasid Labi ja Tamm veidi e-riigi lähituleviku lootusi ja ootusi personaalse riigi, sündmusteenuste ja sotsiaalse kaitse osas. 

Ühtlasi räägiti perehüvitiste taaskordse muutmise näol saates sellest, milline mõju on poliitikute otsustel arendustööde osas. Saatekülalised rääkisid ka selle kohta, mida kõike nad loodavad järgmise nelja aasta jooksul antud valitsusega ära saavutada.

Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Geeniuse kõige hinnalisemad lood oma postkasti

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate DigiPRO ja Ärigeeniuse olulisematest lugudest.