Kuula: 14.09 Restart: Kuidas ära tunda raskete otsuste tegemise õige hetk?

Me hakkasime seda saadet tegema Jobbaticali äsjasest raha kaasamise uudisest, aga välja tuli hoopis midagi muud ja põnevamat.

Räägime tänases saates sellest, kuidas ikkagi ära tunda need hetked, kui su ettevõttel ei lähe nii nagu peaks minema, kui kasv ei ole piisavalt kiire ja kui turg tegelikult ei taha su toodet piisavalt kirglikult.

Millise hetkeni tuleks endale öelda, et hoian fookust, ajan oma asja, ei lase klientidel erinevate soovidega end segadusse ajada ja kunas tuleks siiski öelda, et välispidistel vaatlejatel oli õigus ja su firma vajab muutusi või isegi pivotit?

Ühel hetkel peaksid kõik idufirmad selleni jõudma, et egoprojektist saab toimiv ettevõte, aga milline on selleks hea ja õige tee?

Saatejuhid on Henrik Roonemaa ja Taavi Kotka.

Tunnusmuusika Paul Oja.

Restarti toetab Fractory: pilvepõhine platvorm metallitöödeks.

Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas (esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti) spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud kommenteeritud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks. Iga uudiskirja magnet on meie ajakirjanike kirjutatud pikem artikkel, mis meie arvates võiks selles valdkonnas töötavaid inimesi huvitada ja neile vajalik olla