Uudis

DigiPRO LIVE: Mida teha, kui tiim lonkab ühte jalga ja inimestel on tuju halb?

DigiPRO esimene live-üritus toimub 22. novembril.

Targad vanad programmeerijad ütlevad, et IT-s on läbi see aeg, mil üks inimene võis teha suuri tegusid. Projektid on mahukad ja keerulised ning iga vähegi olulisem ettevõtmine on alati tiimitöö. Tiim aga koosneb inimestest ja inimesed on keerulised — mis saab siis, kui nende läbisaamine just kõige parem ei ole?

Vaatame sellele küsimusele tõsisemalt silma sisse DigiPRO esimesel online-üritusel, mille striimiga alustame 22. novembril kell 9.30. Üritust teeme koos Nortali ja “Analüütikute hommiku” inimestega.

DigiPRO live’il “Mu tiim ei toimi. Kes on süüdi?” kutsume kõiki arutama, miks tiimid mõnikord ei toimi ja kes ning mida siis tegema peaks.

Lisaks räägime sellest, kuidas uusi liikmeid tiimi tuua, kuidas jälgida tiimi tervist, mis hetkel ja kuidas sekkuda ning millised on osalejate praktilised nipid ja kogemused, kuidas tiimi ühise eesmärgi poole liikumas hoida.

Üritust juhivad Õnne Kivinurm Nortalist ja Henrik Roonemaa Geeniusest. Külas on EQversity.com-i koolitaja Marko Lepik, Rauno Ellermaa Nortalist ja Annika Sepp Põhja-Eesti Regionaalhaiglast.

Lisainfo ja registreerimise leiad siit. Live’il näeme!

Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Geeniuse kõige hinnalisemad lood oma postkasti

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate DigiPRO ja Ärigeeniuse olulisematest lugudest.