Värskelt ükssarviku tiitli pälvinud Zego kaasasutaja ja tegevjuht Sten Saar tunnistas usutluses DigiPRO-le, et kuigi neid on ristitud kuuendaks Eesti ükssarvikuks, pole neil Eestis kontorit ega kliente, aga kunagi võivad need mõlemad tulla.
“Me oleme tagasihoidlik ükssarvik. Me ei ehita ükssarvikut, vaid Zegot, mis lahendab klientide probleeme,” ütles Saar. Tema sõnul toimus tehing väga kiiresti. “Me alustasime raha tõstmist jaanuari keskel ja nüüd tegime selle teatavaks.”
DigiPRO uuris Saarelt, kui suur on eestlaste osalus firmas, kas nad plaanivad mõne konkurendi üles osta, kuidas mõjutas neid Brexit ning kui suureks nad kasvada plaanivad.
See lugu on PRO tellijatele.
Logi sisse või vormista tellimus:
- Piiramatu ligipääs DigiPRO, E-kaubanduse, RMP, Rikka Geeniuse ja Ärigeeniuse artiklitele.
- Ligipääs veel seitsme Geeniuse portaali kõikidele artiklitele.
- Ajakirjade Autoleht, Autoleht Ekstra ja Digi artiklite lugemisõigus veebis.
- Soodushinnaga sissepääs Geeniuse üritustele.
- Soovi korral ajakiri Digi paberil.
Tellija andmed
Soovid maksta arvega, teha hulgitellimuse või otsid teistsugust tellimust? Kõik tellimisvõimalused leiad siit.