DigiPRO kirjutab kõigest, mis toimub Eesti idu- ja tehnoloogiafirmade maailmas. Geeniuse PRO paketiga saad sa ligipääsu ka Ärigeeniuse, E-kaubanduse ja RMP ning loomulikult kõikide teiste Geeniuse portaalide sisule.

Millest DigiPRO kirjutab?

DigiPRO on olemas selleks, et kajastada Eestis tehnoloogiasektoris toimuvat korralikult, professionaalselt, süstemaatiliselt, huvitavalt ja tõsiselt.

Siin on mõned küsimused, millele me DigiPRO-d tehes vastuseid proovime otsida:

  • Mis toimub Eesti tehnoloogiafirmades tegelikult?
  • Mille lahedaga on su kolleegid viimasel ajal hakkama saanud?
  • Kus neil on midagi viltu läinud, millest saaks õppida?
  • Kellel läheb väga hästi, kelle käsi käib viimasel ajal kehvemini ja miks?
  • Kes kus töötab?
  • Millistesse ettevõtetesse investorite raha liigub ja miks?
  • Kes peaks mida tegema, et Eesti oleks veel võimsam tehnoloogiariik?
  • Millised on järgmised hullud ideed, millega me maailmas eeskuju peaksime näitama, kellelt need tulevad ja kes need teoks teeb?

Kuidas DigiPRO sinuni jõuab?

Me teame, et meie lugejatel on kiire; et kõigil on juba praegu liiga palju infot ja et keegi ei taha kulutada oma päevast veel ühte tundi, et lugeda veel ühte portaali. Sellepärast on meie pakkumine lihtne:

  1. Kolm korda nädalas saadame sulle e-postiga uudiskirja
  2. Iga uudiskirja magnet on meie ajakirjanike kirjutatud pikem artikkel, mis meie arvates võiks selles valdkonnas töötavaid inimesi huvitada ja neile vajalik olla.

Telli siit DigiPRO uudiskiri endale postkasti:Kui palju PRO pakett maksab?

PRO on tasuline teenus ja maksab igale lugejale 26,99 eurot kuus.

Jah, me teame, et see on kallim kui mõne teise portaali peatamatu uudistevoog, aga see polegi asja mõte. PRO pole olemas selleks, et matta sind uudiste laviini alla, mis sind ei huvita ja mida sa lugeda ei jõua. PRO proovib kirjutada sulle vähem, aga paremini. Meie kliendid on peamiselt ettevõtted ja olgem ausad: kui sa tegutsed Eestis IT-valdkonnas, siis küsimus pole selles, kas su firma jaksab maksta 26,99 eurot kuus või mitte. Küsimus on selles, kas sa leiad, et tahaksid DigiPRO artikleid lugeda ja uudiskirju saada või mitte. Me teeme kõik endast oleneva, et sa tahaksid.

Tellin PRO siit

Kes DigiPROd teevad?

Eleen Änilane

Eleen Änilane

DigiPRO vastutav toimetaja Eleen jõudis IT-teemadeni pärast seda, kui sai Räniorus elades esimese startup’i maitse suhu ja armus lootusetult ära. Kogenud ajakirjanikuna on ta intervjueerinud väga paljusid Eesti prominente ja jätkab seda tööd ka Geeniuses.

Linda-Liis Laikoja

Linda-Liis Laikoja

DigiPRO tiimi kõige staažikama idu-uudiste toimetajana teab Linda täpselt, kes on antud hetkel IT-maailma kuumimad nimed. Ta on tutvustanud avalikkusele kümneid noori tehnoloogiatähti ja oskab küsida küsimusi, mis neid ka päriselt proovile panevad.

Jaanus Vogelberg

Jaanus Vogelberg

Meie uuriva ajakirjanduse täht Jaanus ei jäta ühtegi hämarat nurka läbi valgustamata, enne kui tõde on päevavalgele toodud. Staažika majandusajakirjanikuna teeb ta kindlaks, et kõik olulised küsimused saaksid oma vastuse täpsel ja tasakaalustatud moel.