Eesti on väike, igaüks teab seda. Aga me oleme mitmel alal suured. Meil on maailma parimaid kunstnikke, sportlasi, ettevõtjaid, arste ja muidugi tehnoloogiainimesi.

Eestis on mitu tuhat IT-valdkonnas tegutsevat ettevõtet, kus töötab kokku üle 20 000 inimese. Teie oletegi need, kes Eesti IT-edulugu teevad ja veavad ning DigiPRO on Eesti parima tehnoloogiauudiste portaali edasiarendus, mis on just teile mõeldud.

Millest DigiPRO kirjutab?

  • Mis toimub Eesti tehnoloogiafirmades tegelikult?
  • Mille lahedaga on su kolleegid viimasel ajal hakkama saanud?
  • Kus neil on midagi viltu läinud, millest saaks õppida?
  • Kellel läheb väga hästi, kelle käsi käib viimasel ajal kehvemini ja miks?
  • Kes kus töötab?
  • Milliseid nippe on kolleegid nõus omavahel jagama?
  • Kes peaks mida tegema, et Eesti oleks veel võimsam tehnoloogiariik?
  • Millised on järgmised hullud ideed, millega me maailmas eeskuju peaksime näitama, kellelt need tulevad ja kes need teoks teeb?

Need on mõned küsimused, millele me DigiPROd tehes vastuseid proovime otsida.

DigiPRO on olemas selleks, et kajastada Eestis tehnoloogiasektoris toimuvat korralikult, professionaalselt, süstemaatiliselt, huvitavalt ja tõsiselt.

Kuidas DigiPRO sinuni jõuab?

Me teame, et meie lugejatel on kiire, et kõigil on juba praegu liiga palju infot ja et keegi ei taha kulutada oma päevast veel ühte tundi, et lugeda veel ühte portaali. Sellepärast on meie pakkumine lihtne:

  1. Kaks korda nädalas saadame sulle e-postiga uudiskirja
  2. Iga uudiskirja magnet on meie ajakirjanike kirjutatud pikem artikkel, mis meie arvates võiks selles valdkonnas töötavaid inimesi huvitada ja neile vajalik olla

Telli siit DigiPRO uudiskiri endale postkasti:  

Kui palju PRO maksab?

PRO on tasuline teenus ja maksab igale lugejale 23.99 eurot kuus.

Jah, me teame, et see on kallim, kui mõne teise portaali peatamatu uudistevoog, aga see polegi asja mõte. PRO pole olemas selleks, et matta sind uudiste laviini alla, mis sind ei huvita ja mida sa lugeda ei jõua. PRO proovib kirjutada sulle vähem, aga paremini. Meie kliendid on peamiselt ettevõtted ja olgem ausad, kui sa tegutsed Eestis IT-valdkonnas, siis küsimus pole selles, kas su firma jaksab maksta 23.99 eurot kuus või mitte. Küsimus on selles, kas sa leiad, et tahaksid DigiPRO artikleid lugeda ja uudiskirju saada või mitte. Me teeme kõik endast oleneva, et sa tahaksid.

Henrik Roonemaa
Geeniuse kaasasutaja

Tellin PRO siit

Kes DigiPROd teevad?  

Eleen Änilane  

Eleen Änilane

DigiPRO vastutav toimetaja Eleen jõudis IT-teemadeni pärast seda, kui sai Räniorus elades esimese startup’i maitse suhu ja armus lootusetult ära. Kogenud ajakirjanikuna on ta intervjueerinud pea kõiki Eesti prominente ja jätkab seda tööd ka Geeniuses.

Linda-Liis Laikoja  

Linda-Liis Laikoja

DigiPRO tiimi kõige staažikama idu-uudiste toimetajana teab Linda täpselt, kes on antud hetkel IT-maailma kuumimad nimed. Ta on tutvustanud avalikkusele kümneid noori tehnoloogiatähti ja oskab küsida küsimusi, mis neid ka päriselt proovile panevad.

Henrik Roonemaa  

Henrik Roonemaa

Henrik on Geeniuse asutaja ning Kuku raadio saadete Digitund ja Restart saatejuht. Ta on viimased kakskümmend aastat kajastanud Eesti ajakirjanduses tehnoloogiateemasid.