Tehnopol alustab põneva ja praktilise veebiseminaride sarjaga “Kriisimurdja”

Aprillikuu algul alustas Tehnopol koostöös KPMG-ga uue ja praktilise veebiseminaride sarjaga “Kriisimurdja”, milles erinevad kriisikogemusest karastunud valdkonna eksperdid jagavad tasuta nõu ja mõtestavad lahti keskkonda, milles me kõik toimetame. 

Ettevõtete hulk, kes peavad leidma uue viisi äri ülevalhoidmiseks, kasvab jätkuvalt.

Eelmisel nädalal meie klientide seas läbi viidud küsitlusest selgus, et enamuse jaoks on kõige keerulisem ümberstruktureerimine ning selle planeerimine. Samuti ka kriisist tulenev teadmatus tuleviku osas (kui kaua ja mis meetmeid peaks käsile võtma).

Saadud tulemuste põhjal panime kokku Kriisimurdja veebisemaride sarja koos 10 erineva koolitusega, et pakkuda lahendusi teid kõige enam puudutavatele probleemidele. Samal teemal on valmimas veel ka teisigi lahendusi.

Me eesmärk seni on olnud edendada innovatsiooni ja tehnoloogiaettevõtlust Eestis, aidata ettevõtetel realiseerida tegelikke võimeid ja aidata neid välisturgudele.

Muutunud oludes on meie sihiks rakendada kõik oma teadmised, oskused ja kontaktid ettevõtete toetamiseks kriisisituatsioonis.

Kokku pandud veebiseminaride teemadering on põhjalik, käsitleme personaliteemasid, restruktureerimist, finantse, maksunõustamist, juhtimist ja toetuseid. Ehk siis kõike, mida on vaja selleks, et hetkel ellu jääda ja tulevikus võimalikult kiiresti taastuda.

Tutvu seminaridega ning registreeru: https://www.tehnopol.ee/kriisimurdja/

Antud lingilt leiad ka juba toimunud veebiseminarid järelvaatamiseks ning muud veebiseminarid ja materjalid, millega soovitame tutvuda. 

Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks.