DeepEST Forum toob kokku süvatehnoloogia valdkonna tipud

24. jaanuari pärastlõunal toimub sTARTUp Day kõrvalüritusena DeepEST Forum 2024, mis toob kokku süvatehnoloogia valdkonna tipud. Tegemist on poolepäevase tasuta hübriidüritusega, millest saab osa võtta nii kohapeal kui veebis. 

Eesti on viimastel aastatel astunud olulisi samme, et kujuneda süvatehnoloogia startupide platvormiks. Riigi tegevuskava eesmärk on luua toetav keskkond süvatehnoloogia tööstusele, eesmärgiga, et 2030. aastaks tekiks 500 uut startupi. Kava näeb ette süvatehnoloogia projektide arvu kahekordistamist 2025. aastaks ja viiekordistamist 2030. aastaks. Märkimisväärne on ka see, et Eesti süvatehnoloogia ettevõtted meelitasid eelmisel aastal ligi 175 miljonit eurot 15 tehingu kaudu, mis näitab sektori tugevat kasvu.

DeepEST Forumil kohtuvad süvatehnoloogia ettevõtjad, investorid ning IP kommertsialiseerimise spetsialistid. Foorum pakub ainulaadset võimalust tehnoloogia ettevõtete asutajatele, ettevõtlikele teadustöötajatele ja visionääridele saada väärtuslikke teadmisi ja luua kontakte valdkonna võtmeisikutega. Päevakava keskendub süvatehnoloogia ettevõtete rahastamisele, prototüübi (MVP) loomisele ja tehnoloogiasiirdele.

Süvatehnoloogia, mis hõlmab arenenud teadus- ja inseneeriaalaseid lahendusi, on kriitilise tähtsusega Eesti majanduse jaoks, kuna see võimaldab luua uusi kõrgelt väärtustatud töökohti ja tugevdab riigi positsiooni kui innovatsioonikeskust rahvusvahelisel tasandil. 

See sündmus on suurepärane võimalus olla osa millestki suuremast ja anda oma panus süvatehnoloogia valdkonna arengusse Eestis!

Registreeru veebis või kohapeal osalemiseks ürituse kodulehel juba täna, füüsiliste kohtade arv on piiratud. Rohkem infot aadressilt: https://deepest.online/ 

DeepEST Forumit korraldavad TalTech, Tartu Ülikool, EIT Digital, Tehnopol Startup Inkubaator, Startup Estonia, Eesti Teadusagentuur.

Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas (esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti) spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud kommenteeritud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks. Iga uudiskirja magnet on meie ajakirjanike kirjutatud pikem artikkel, mis meie arvates võiks selles valdkonnas töötavaid inimesi huvitada ja neile vajalik olla