GreenEST Summit 2023 keskendub tehisintellekti rollile rohepöördes

Juba 13. novembril kogunevad Eesti ja Baltikumi rohetehnoloogia valdkonna tegijad Tallinnas GreenEST Summitil, kus seekord on fookuses tehisintellekt ja selle roll rohepöördes. Konverentsi avab kliimaminister Kristen Michal.

Traditsiooniks saanud rohetehnoloogia lipulaev GreenEST Summit toob kokku rohevaldkonna juhtivad eksperdid, teadlased, ettevõtjad ja investorid, et arutada jätkusuutliku tuleviku kujundamise üle.

Selle aasta põhiteemad on järgmised.

  • Tehisintellekt rohepöördes. Uurime, kuidas tehisintellekt saab aidata meil liikuda keskkonnasõbralikuma ja jätkusuutlikuma tuleviku poole, optimeerides protsesse ja vähendades raiskamist.
  • Rohepöörde planeerimine – miks ja kuidas. Arutleme ülemineku planeerimise olulisuse üle ja tutvustame parimaid praktikaid.
  • Jätkusuutlik tulevik: süvatehnoloogia roll rohetehnoloogia evolutsioonis. Vaatleme, kuidas uuenduslikud süvatehnoloogia lahendused aitavad kujundada rohetehnoloogia tulevikku.
  • Tehisintellekti rakendused sinises majanduses/ookenikeskkonnas. Tutvustame tehisintellekti uusimaid rakendusi ookeani ja merekeskkonnas, mis aitavad meil paremini mõista ja kaitsta meie planeedi 70%-list veepinda.

Pileteid on veel saadaval, täpsem info: www.greenestsummit.org

GreenEST Summit on avaürituseks Tallinn GreenTech Weekile, mis toimub 13.-17. novembrini. Täpsem info: greentallinn.eu/en/events/tallinn-greentech-week/

Ootame teid inspiratsiooni ammutama ja panustama rohelisema tuleviku nimel!

Vaata galeriist meeleolukaid meenutusei eelmise aasta konverentsilt.

Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas (esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti) spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud kommenteeritud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks. Iga uudiskirja magnet on meie ajakirjanike kirjutatud pikem artikkel, mis meie arvates võiks selles valdkonnas töötavaid inimesi huvitada ja neile vajalik olla