Kandideeri Filmi- ja multimeediakiirendisse ning aita kujundada filminduse tulevikku

Tehnopol Startup Inkubaator kutsub filminduse ja tehnoloogiahuvilisi kandideerima Filmi- ja multimeediakiirendisse, kus innovatsiooni nimel viiakse tehnoloogiaettevõtted kokku filmimaailmaga.

Mis on Filmi- ja multimeediakiirendi?

Filmi- ja multimeediakiirendi on võimalus viia multimeedia, virtuaalreaalsuse ja sellega seotud valdkonnad filminduses uuele tasemele. Kui sinu tehnoloogial põhinev idee võib muuta filmitegemist efektiivsemaks, keskkonnasäästlikumaks või lihtsalt uudsemaks, siis oled kiirendisse oodatud. 

Kiirendi kestab kuus kuud, mille jooksul saad ekspertnõu oma ettevõtte arendamiseks. Osaliselt Ida-Virumaal toimuv koolitusprogramm pakub osalejatele suurepäraseid võimalusi võrgustike loomiseks. Teatud osa programmist on võimalik läbida ka veebis. Kiirendisse valitakse 10 ettevõtet, kellel on pühendunud meeskond ning töötav minimaalselt elujõuline toode (MVP) või prototüüp.

Tehnopoli eesmärk on sind aidata – kõiki teenuseid pakutakse kuutasuvabalt ja vaid 2% osalusoptsiooni eest. 

Kandideerimiseks täida avaldus enne 30. aprilli. Küsimuste korral võta ühendust programmijuhi Olga Kurdovskajaga (olga.kurdovskaja@tehnopol.ee). 

Filmi- ja multimeediakiirend on osa IDA Hub filmi ja multimeedia innovatsioonikeskusest, mis on loodud IVEKi, IVIA ja Tehnopoli poolt. Keskuse eesmärk on toetada filmitalentide ja innovaatiliste tulevikuloojate arengut. 

Liitu kiirendiga ja aita kujundada filminduse tulevikku!

Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks.