Lükka järgmine käik sisse – liitu Tehnopol Startup Inkubaatoriga

Iduettevõtlus on keeruline. Et sel maastikul tõeliselt läbi lüüa ja järgmiseks Eesti ükssarvikuks saada, ei piisa lühiajalisest plaanist – vaja on pikaajalist strateegiat.

Tehnopol Startup Inkubaator on parim mängulaud sinu startupi kasvatamiseks, pakkudes programmi ja tingimusi, mis võimaldavad sinu iduettevõtte arengusse tõeliselt süveneda ning sillutada tee eduni.

Alates 1. aprillist on avatud uus kandideerimisvoor Tehnopol Startup Inkubaatori neljandasse vooru. Hoogne inkubatsiooniprogramm kestab kuus kuud. Sellel perioodil läbitakse pühendunud võtmementori käe kõrval iduettevõttega praktiline koolitussari, võimaldatakse töötada nüüdisaegses avatud kontoris. Programmi võimestavad lisaks veel harivad lisaüritused ja koolitused, kogukondlik tugi ja kontaktvõrgustik. 

Uuenenud kohordipõhises vormis juba neljandat korda toimuv programm on ennast väga hästi tõestanud. Programm pakub kuueosalist koolitusmoodulit turundusest juriidikani ning aitab leida investoreid nii Eestist kui kaugemalt. Kandideerimine kestab 25. aprillini. 

Programm keskendub ettevõtetele, kelle fookusvaldkondadeks on ärilt ärile tehnoloogiad, rohetehnoloogia, tervisetehnoloogia, teadmismahukad tehnoloogiad ja avaliku sektori digilahendused.

“Inkubaatori programmi läbinud on lõpuks niivõrd karastunud, et kui üldise statistika järgi jääb alustavatest ettevõtetest ellu alla 10%, siis meie hoogsa programmi vilistlastest on elujõulised 60%,” tõdes Tehnopol Startup Inkubaatori juht Kadri Tammai ning lisas, et inkubaatoris lähtutakse põhimõttest “kas õnnestume üheskoos suurelt või ebaõnnestume koos”.

Programm alustab 2021. aasta maikuus ning lisainfot programmi kohta leiab siit, kandideerimiseks tuleb täita lühike kandideerimisvorm. Lükka järgmine käik sisse ja liitu Tehnopol Startup Inkubaatoriga!

Varasematest programmidest on tuule tiibadesse saanud näiteks Bikeep, Bidrento, Toggl, ZÄP ja paljud teised tänased tugevad ettevõtted.

Tehnopol Startup Inkubaator loob alustavatele ettevõtetele hoogsa kasvukeskkonna. Kasvuprogramm pakub osalevatele ettevõtetele sisukaid ja praktilisi koolitusi ja eksperttuge Eesti ja Euroopa parimatelt mentoritelt, eesmärgiga leida alginvesteering või jõuda eksportturgudele. Tehnopol Startup Inkubaator on osa Baltimaade suurima teadus- ja ärilinnaku Tehnopol terviklikust tugiteenusest. Teadus- ja ärilinnaku Tehnopol eesmärk on aidata kaasa maailmatasemel tehnoloogiaettevõtete tekkele ja kasvule Eestis ning toetada nende laienemist välisturgudele, pakkudes lahendusi ärikinnisvarast kuni vajaduspõhiste äriarendusteenusteni.

Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks.