Sul on hea tervisetehnooogia idee? Teaduskiirendi ootab ideede arenduslaagrisse

Kas sul on väärt idee tervisetehnoloogia valdkonnas, vajad abi prototüüpimisel, rahastamisel või ettevõtte äriplaani arendamisel? Tervisetehnoloogia teaduskiirendi aitab sul oma mõtte realiseerimise suunas sammu edasi astuda. 

Hea idee leiab alati toetust

Tartu Ülikooli, TalTechi, Tartu Teaduspargi ja teadus- ja ärilinnaku Tehnopol koostöös loodud tervisetehnoloogia teaduskiirendi toob kokku teadmusmahukad ettevõtluse ning tervisetehnoloogiate valdkonnas tegutsevad organisatsioonid, ettevõtted ja teadlased.

Eesmärk on toetada suure äripotentsiaaliga teadussaavutusi ja suurendada teadmuspõhise ettevõtluse ökosüsteemi osaliste kompetentsi.

Programmi eesmärk on tuvastada kommertspotentsiaaliga teadussaavutused tervisetehnoloogiate valdkonnas ja viia need kõrgemale tehnoloogilise valmisoleku tasemele.

Selle saavutamiseks saavad osalevad meeskonnad või idufirmad:

  • 17 000 euro eest prototüüpimise teenuseid;
  • spetsiaalse koolitusprogrammi;
  • parimate mentorite toetuse;
  • investorkohtumised.

Mida arenduslaager annab?

Kõik huvilised on oodatud ideede arenduslaagrisse, mis leiab aset 20. septembril Tallinnas, teadus- ja ärilinnakus Tehnopol.

Arenduslaagris tutvustatakse programmi ja kuidas selles osaleda, kuulatakse ideede esitlusi (huvilistel on võimalus oma ideed pitchida) ja meeskondadele pakutakse üks-ühele nõustamist esmaklassiliste mentorite ja programmijuhtidega.

Ideepäeval osalejatel eeliseks on pääseda edasi teaduskiirendisse ja võimalus saada oma äriidee kohta personaalset tagasisidet valdkonna parimatelt ekspertidelt.

Päevakava ja registreerimisinfo leiad veebilehelt SIIT.

Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks.