Tehnopol tutvustab värske Innovatsioonitrepi kontseptsiooni, eesmärke ja testimist

Tulemas on SEB Kasvuprogrammi finaal, kus neli kasvuettevõtet räägivad programmi käigus kogutud uutest teadmistest, ärifookusest ning ettevõtte ärikasvust.Foto: Shutterstock

16. novembril toimub esmakordselt Innovatsiooniliidrite klubi kohtumise raames Innovatsioonitrepp 2.0 tutvustamine, mille käigus räägitakse uuest innovatsioonitrepi kontseptsioonist, eesmärkidest ning testimisest.

Seejärel toimub SEB Kasvuprogrammi finaal, kus neli kasvuettevõtet räägivad programmi käigus kogutud uutest teadmistest, ärifookusest ning ettevõtte ärikasvust. Sündmus on mõeldud Tehnopoli juhitud Innovatsiooniliidrite klubi ning SEB Kasvuprogrammi liikmetele.

Tutvu mõlema võimalusega ja huvi korral võta ühendust. Kontaktid leiad Innovatsiooniliidrite Klubi ja SEB Kasvuprogrammi veebilehtedelt.

Tutvu ajakavaga

8.30–9.00 Registreerimine ja kogunemine
9.00–9.45 Innovatsioonitrepp 2.0 tutvustamine, näited ja ettevõtetega testimine (Mart Maasik, innovatsiooniekspert Tööandjate Keskliidu töögrupis ning UniTartu Ventures juht)
9.45–10.15 SEB Kasvuprogrammi tutvustus (Sander Välk, SEB innovatsioonijuht) ja esitlused:

  • Mugavik Barefoot – paljajalujalatsi poest jalanõutootjaks
  • Sense. True movement.
  • IDsys – Sinu digitaalse varahalduse tervikpartner.
  • HC Pro – Make things happen.
  • Smartecon – Nutikad taastuvenergialahendused.

10.15–10.30 Zürii arutelu ja võitjate otsustamine
10.30–11.30 SEB Kasvuprogrammi võitjate väljakuulutamine

  • Ambitsioonikate ettevõtete väljakutse. Kolmele julgele on auhinnaks Innovatsioonitrepp 2.0 võimekuse hindamine.
  • Networking ja suupisted.

Kes osalevad kasvuprogrammis?

Mugavik Barefoot
Mugavik Barefoot on paljajalujalatsite pood, mis on tegutsenud kaks aastat. Mugavik on loodud selleks, et jalasõbralikud jalatsid jõuaksid jalgadeni. Eesmärk on muuta paljajalujalatsid tavajalanõudeks ja see eesmärk on tänaseks 18 000 paari jagu lähemal.

Kuna jalatsitööstuse eesmärk on toota ulmelisi jalatseid mis on jala kujust väga kaugel siis on edasimüügist vähe – tuleb luua jalatsibränd, mis kannaks paljajalu väärtusi. Shoes that make sense.

IDsys
IDsysi missioon on muuta senised tööprotsessid kiiremaks ja inimlikumaks. Aidatakse kasvatada klientide kasumlikkust, panustades äriprotsessidesse ja arendustesse, mis tõstavad äri tõhusust ja tootlikkust.

Selleks juurutatakse peamiselt raadiosageduslikku tuvastamise tehnoloogiat kliendi varude, logistika- ja tootmissüsteeemide haldamise kasutamises. RFID toel saavutab klient digitaalse ülevaate varadest ja varadega seotud toimingutest ning seda kõike reaal-ajas.

HC Pro
HC PRO AS on ettevõte millel on kaks ärisuunda: esimene, mis puudutab jõusaalivarustust ja toidulisandeid ning teine ärisuund, mille sees on kõik erootikaäriga seotud tooted: lelud, pesud, aluspesud, libestid ja massaažiõlid.

HC Pro toodete edus mängib järjest suuremat rolli omabrändi toodete müügi kasv ning sellele eelnev tootearendus. 2022 aastal avas HC Pro T1 Kaubanduskeskuses Põhjamaade suurima erootikamaailma. Lisaks on võimalik tooteid tellida ka veebipoest, mis on tunnustatud kogu Baltikumis ja Soomes.

Smartecon
Smartecon koondab endas kogu kompetentsi, mis on vajalik oma klientidele terviklike ja asjatundlike päikeseenergia lahenduste pakkumiseks.

Smarteconi eesmärk on pakkuda päikesepaneelide terviklahendusi, mis aitaksid vähendada elektriarveid ja suurendada sõltumatust energiaturul toimuvast. Ettevõte pakub taastuvenergiasüsteemide konsultatsioone ja tasuvusanalüüse, projekteerimist, terviklahendusi, komponente, paigaldust, seiret ja hooldust ning liitmist võrguettevõttega.

Smartecon kuulub Äripäeva TOP 100 edukaima ettevõtte hulka.

Innovatsiooniliidrite klubist

Innovatsiooniliidrite klubi on kogukond, mille ühistegevused, innovatsioonialane koostöö ja tihe ideedevahetus sillutavad tee uudsete tulevikulahendusteni, mis viivad Eesti ettevõtted innovatsiooni eesliinile maailmas. Toetades innovatsiooni siiret ettevõtlusesse, anname oma panuse Eesti majanduskasvu ja kestlikkuse tagamisse.

Innovatsiooniliidrite klubi on osa Tehnopoli innovatsiooniteenusest ja see sünnib koostöös SEB innovatsioonikeskusega.

Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks.