“Õhtu Geeniusega” juba täna! Sel korral heidame rambivalgust idufirmade taustajõududele

Huumoriga vürtsitatud üritust "Õhtu Geeniusega" juhivad Andrus Purde ja Kaarel Nõmmik.Foto: Ergo Pajuväli / Geenius Meedia

17. jaanuaril toimub taaskordne üritus Geeniuse vestlusõhtute sarjast “Õhtu Geeniusega”. Järjekorras kolmas jutuõhtu kannab alapealkirja “Kaadritagused tegijad” ja sel korral räägime idufirmade taustajõudude ehk nende inimestega, kes mängivad startup’ide kasvatamisel suurt ja kandvat rolli, ent kes sageli asutajate varju kipuvad jääma. 

Õhtujuhtide Kaarel Nõmmiku ja Andrus Purde abil avavad oma lugusid tuntud tegijad, kes on oluliste Eesti idufirmade ehitamisele hoogu juurde andnud võtmetöötaja, mõjuka investori või tugiorganisatsioonide esindajana. Lõbus-asjalikul vestlusõhtul räägime meie seekordsete külaliste teekonnast ja panusest, aga ka naljakatest ja õpetlikest juhtumistest, mis nende rollis ette võivad tulla.

Laval on Starshipi personali ja sisemise infrastruktuuri asepresident Heidy Kerma, Tehnopoli Startup Inkubaatori juht Kadri Tammai, tuntud investor ja riskikapitalifirma Trind VC kaasasutaja Ivar Siimar ning Katana disaini- ja uurimisjuht Brett Astrid Võmma.

“Õhtu Geeniusega” üritustesarja kolmas vestlusõhtu teemal “Kaadritagused tegijad” toimub 17. jaanuaril kell 20 Erinevate Tubade Klubis. Üritust toetab ​​Tehnopol Startup Inkubaator.

Üritusele saad pileti osta siit. Geeniuse PRO paketi tellijad saavad pääsme soetada poole hinnaga. Kui sa meilt veel sooduskoodi saanud pole, anna sellest palun märku telli@geenius.ee ja me saadame selle sulle.

Novembris toimunud ürituse “Räägime feilimisest” täispikka salvestust on võimalik vaadata siin. Septembrikuu üritust “Startupindusega rikkaks?” saab järele vaadata siin.

Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas (esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti) spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud kommenteeritud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks. Iga uudiskirja magnet on meie ajakirjanike kirjutatud pikem artikkel, mis meie arvates võiks selles valdkonnas töötavaid inimesi huvitada ja neile vajalik olla