Hooaja viimane “Õhtu Geeniusega” toob lavale väikeste tiikide suured kalad

"Õhtu Geeniusega" hooaja viimane üritus toimub 10. aprillil.Foto: Ergo Pajuväli

10. aprillil toimub hooaja viimane üritus Geeniuse vestlusõhtute sarjast “Õhtu Geeniusega”. Seekordne jutuõhtu kannab alapealkirja “Maalt ja ükssarvikuga” ning toob lavale inimesed, kes teevad võimsaid tegusid väikestes kohtades.

Konferansjeede Kaarel Nõmmiku ja Andrus Purde juhtimisel vestleme sel korral startupper’itega, kes ehitavad suuri asju tuntud idukeskustest väljaspool, seda nii Eesti-siseselt kui ka laia maailma mõistes.

Oma lugusid jagavad ühelt poolt ettevõtjad, kes on otsustanud oma idufirmat ehitada Tallinna või Tartu asemel hoopis Eesti väikeasulates, kus tuleb tugevale startup-ökosüsteemile toetumise asemel ise teed rajada, aga teisalt ka need asutajad ja tippjuhid, kes on karjääri teinud maailma suurimates idumetropolides, ent otsustanud siiski kodumaale naasta, et tillukese Eesti startup-sektorisse panustada.

Sel korral astuvad “Õhtu Geeniusega” lavale Viljandis tööstustehnoloogiat arendava Eziili asutaja Maido Janke, Pärnus küberidu Patchstack ehitav Oliver Sild, Londonis karjääri teinud ja kodumaale naasnuna idufirma Arbonics asutanud Lisett Luik ning mitmeid rahvusvahelisi tehnoloogiafirmasid juhtinud Allan Martinson.

“Õhtu Geeniusega” üritustesarja neljas vestlusõhtu teemal “Maalt ja ükssarvikuga” toimub 10. aprillil Erinevate Tubade Klubis. Uksed avanevad kell 19, ürituse algus on kell 20.

Üritusele saad pileti osta siin. Geeniuse PRO paketi tellijad saavad pääsme soetada poole hinnaga. Kui sa meilt veel sooduskoodi saanud pole, anna sellest palun märku telli@geenius.ee ja me saadame selle sulle.

Novembris toimunud ürituse “Räägime feilimisest” täispikka salvestust on võimalik vaadata siin. Septembrikuu üritust “Startupindusega rikkaks?” saab järele vaadata siin. Sarja kolmandat, jaanuaris toimunud üritust “Kaadritagused tegijad”, näeb siin.

Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks.