AI kiirendi aitab ellu viia sinu ettevõtte innovaatilisi tehisintellekti ambitsioone

Kandideerida saab kuni 5. märtsini

Tehnopol Startup Inkubaatori AI kiirendi aitab turule tuua uusi ja tugevaid tehisintellekti lahendusi loovaid tehnoloogiaettevõtteid. AI kiirendi läbimisele aitavad kaasa nii spetsiaalne AI fookusega koolitussari kui ka valdkonna tipptegijatest mentorid ning eksperdid, kes meeskondadega iganädalaselt töötavad.

Ootame 6-kuulisse AI kiirendisse Eestis registreeritud iduettevõtteid, nii olemasolevate hargettevõtete (spin-off) tiime kui ka teadlaste ja tudengite meeskondi, kelle ideed ja lahendused kasutavad tehisintellekti. AI kiirendis osalemine on tasuta ja osalusoptsiooni ei võeta. Eelduseks on vaid eskaleeritav tehisintellektil põhinev äriidee, olemasolev prototüüp või võimekus see luua kiirendi ajal ning pühendunud ja vajalike oskustega meeskond.

AI kiirendisse võetakse vastu 10 tiimi ja iga tiim saab oma idee arendamiseks 10 000-eurose rahasüsti. Uude vooru kandideerimine kestab kuni 5. märtsini.

Lisainfo: startupincubator.ee/aikiirendi/

AI kiirendis osalenud idufirmad räägivad

“AI kiirendini jõudsime arendaja soovitusel, keda olime kaasamas AI komponendi teostamiseks. Nüüdseks näeme, et saame tänu AI kiirendile juurdepääsu vajalikele ressurssidele ja teadmistele. See on koht, kus saame oma ideid testida ja täiustada koos teiste innovaatiliste ettevõtete ning mentoritega.”
Soundfree

“Osalesime Tehnopoli AI kiirendis eelkõige mentorluse pärast. Saime konsulteerida oma ala spetsialistidega, teiste asutajatega ning näiteks ka intellektuaalse vara ekspertidega.”
DriveX

“Pärast prototüübi loomist otsisime võimalust liikuda kiirest MVP suunas. Selleks läks meil vaja finantsilist tuge, et maksta erinevate teenuste eest, mis on meie sisendiks, ning saada abi mentoritelt, kes valdkonda hästi tunnevad. AI kiirendi pakub mõlemat ning seega loodame poole aastaga oma eesmärgid ruttu saavutada.”
StratCommX

“AI kiirendi programm on paindlik ning aitab meil väga kiiresti katsetada. Täna on AI mudelite areng ülikiire ja investeeringute mahud ekstreemsed… et iduettevõttena selles karusellis läbi lüüa, tuleb ise ka paindlik olla!”
Rexplorer

“Folderitis on kümneid miljoneid klientide dokumente ning suurte mahtude puhul on automatiseerimine eriti oluline. Soovime dokumente automaatselt märksõnadega varustada, et suurklientidele parimat teenust pakkuda. On tänuväärne, et AI kiirendi meil sellega algust teha võimaldab!”
Folderit

“Võtsime osa Tehnopoli AI töötoast, kust saime ka rahastuse. Töötoas osaledes sai uuritud lähemalt Tehnopoli AI kiirendi kohta ning ilmnes, et peaksime kindlasti sellest osa võtma, kuna lubatud töötoad katavad just neid osi, millele peame tähelepanu pöörama. Õnneks meid võeti vastu ja jäime programmiga väga rahule!”
Flowbase

Loe lisaks:

Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks.