Startup kiirendis alustas teekonda 11 paljulubavat iduettevõtet

Startup kiirendi kandideerimisvoor tõi Tehnopolile suure hulga avaldusi, mille seast valis vastuvõtupaneel välja need 12 iduettevõtet, kelle ideesse, tuleviku potentsiaali ja tiimi võimekusse paneeli liikmed kõige enam usuvad.

Vaata üle, millised tulevikutähed seekord kiirendisse valiti!

Kiirendi alustuseks kogunesid tiimid kahepäevaseks koolitusprogrammiks, kus on teemadeks ärimudel, MVP ja prototüüpimine. Järgnevate kuude jooksul toimuvad koolitused tootearenduse, turunduse, finantside, juriidika ja paljudel muudel teemadel. Lisaks kohtuvad tiimid regulaarselt oma mentoritega. 

Välja valitud iduettevõtted tegutsevad väga erinevates valdkondades – piimafarmindus, pokkeriõpe ja elulugude kirjutamine – kui vaid mõningaid mainida. Aga saamegi nende kõigiga lähemalt tuttavaks.  

Raal on ettevõte, mille missioon on lihtsustada globaalsete tiimide IT seadmete elutsüklihaldust – alates seadme soetamisest kuni seadmest vabanemiseni. Nende platvorm võimaldab klientidel hoida ülevaadet organisatsioonis kasutatavatest seadmetest, neid läbi Raali partnervõrgustiku soetada ja transportida ning seadmete eluea lõpus neist jätkusuutlikul viisil vabaneda. 

Eetos on sinu uus personaalne kirjutamise teenus. Nad aitavad kirjutada elulugusid maailma kõige tähtsamatest inimestest – sinust ja su lähedastest.  

Avamaa pakub innovatiivset platvormi, mis ühendab elektriautode ja laadijate omanikud. Nad võimaldavad eraisikutel ja ettevõtetel laadijaid lihtsalt hallata, jagada, teenida tulu ning aidata elektriautode juhtidel leida kiiresti sobivaid laadimisvõimalusi. 

Holocrow on unikaalne videotehnoloogia ja pilditöötlusplatvorm, mis võimaldab klientidel ühendada oma paigaldatud jälgimiskaamerad väljundite analüüsimiseks. Näiteks pakub platvorm järgmisi teenuseid: külastajate loendamine, demograafiline jaotus, kuumuskaart, rikkumise avastamine, numbrimärgi tuvastamine jne. 

RiverNuts on uuenduslik pokkeriõppe platvorm, mis integreerib mänguteooria optimaalseid strateegiaid ja suurandmete analüüsi, pakkudes pokkerimängijatele asendamatuid õppimisvahendeid. 

RanchPal suurendab piimafarmide kasumlikkust ja jätkusuutlikkust läbi nutika lehmade juhtimise, optimeerides viljakust, tervist ja toitumist. 

Hectovault annab igale idufirmale võimaluse nautida cap table‘ite koostamist ning suhtlemist investorite ja osanikega ilma ebavajalike takistusteta. 

KULG on treeninganalüütika platvorm, mis on mõeldud spetsiaalselt jooksjatele ja jooksutreeneritele, et aidata igal jooksjal aru saada, milline on tema areng ja näha seoseid jooksja tervise ning treeningandmete vahel. Suurem teadlikkus ja AI põhjal genereeritud individuaalsed soovitused treeningu ajal aitavad jooksjal püsida terve ja motiveerituna ning jõuda soovitud tulemusteni. 

TraynMe on loonud revolutsioonilise AI-toega pilverenderdamise platvormi renderdusaegade vähendamiseks. Eesmärk on aidata animaatoritel, 3D-modelleerijatel ja teistel oma töövoogu kiirendada, vabastada loomingulisust ja saavutada uskumatuid tulemusi.

Bebo on Eestis innovaatiline virtuaalne assistent, mis on spetsialiseerunud toidukaupade hindade võrdlemisele, aidates klientidel leida kõige soodsamaid ostuvõimalusi suurimate e-poodide seas. 

Sisuloom äpp on õppeplatvorm, kus iga inimene saab õppida kasutama oma nutitelefoni, et luua kvaliteetset sisu oma ettevõttele, projektidele ja tegemistele või jäädvustamaks mälestusi oma elust. Lisaks on nad loomas ka kogukonda, kust saavad alguse kõik lennukad ideed ja kus toimub toetav tagasisidestus, et oma sisuloome viia järgmisele tasemele. 

Hoiame teid nende tegemistega lähikuudel kursis!

Ja muide – parajasti on Tehnopol värbamas idufirmasid Küber-, Rohe- ja AI kiirenditesse. Vajuta kiirendite nimedel ja loe lähemalt, kas ka sinu iduettevõte võiks mõne erikiirendiga liituda!

Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks.