Elu pärast raha kaasamist: ingelinvestor selgitab, kuidas hoida osanikud õnnelikena ja ettevõte kiires arengus

Ingelinvestor ning riskikapitaliettevõtte Change Ventures asutaja ja partner Yrjö Ojasaar teab, kuidas täita osanike ootusi pärast rahakaasamist.Foto: erakogu

Kuidas täita osanike ootusi pärast rahakaasamist? Kuidas viia lubadused täide? Milline võiks olla raporteerimise vorm, et infovoog oleks mõõdukas ja kaasaks kõiki?

Neile küsimustele otsitakse koos ingelinvestori Yrjö Ojasaarega vastuseid 16. detsembril toimuval veebiseminaril. 

Lisaks eelpool mainitud küsimustele räägitakse veebiseminaril ka sellest, millised muutused ootavad pärast investori kaasamist ees ettevõtte igapäevastes tööprotsessides – kas uute kiirete arengute valguses tuleks inimesi juurde palgata ja kui palju ning millistesse tegevustesse täpsemalt oleks mõistlik kaasatud raha suunata.  

Yrjö Ojasaar on riskikapitalifondi Change Ventures partner, ingelinvestor, mentor, õppejõud ja avalik esineja. Ojasaar on Äriinglite Assotsiatsiooni EstBAN üks asutaja. 

Seminar toimub 16. detsembril kell 15.30 ja on ingliskeelne. Seminar on tasuta ning suunatud ettevõtetele, kes on kaasamas või juba kaasanud investeeringu. Kõigile registreerunutele saadetakse veebiseminari link meilile.

Registreerida saad SIIN.

Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks.