Tehnopol ja Startup Inkubaator otsivad mentoreid: tule toeta oma kogemustega (idu)ettevõtete kasvu

Eesti tehnoloogiaettevõtted loovad lahendusi, mille toel muutuvad meie elu ja töökeskkond mugavamaks, tõhusamaks ja kestlikumaks. Selleks, et iduettevõtted saaks jalad alla ja kasvuettevõtted sooritaks hoogsaid arenguhüppeid, panustab suur meeskond tipptasemel eksperte oma kogemuste ja teadmistega.  

Kui sa vaimustud tehnoloogilistest lahendustest, tahad panustada ettevõtete edulugudesse, oled valmis jagama oma kogemusi ning teadmisi, siis liitu Tehnopoli ja Startup Inkubaatori mentorite võrgustikuga. Avalduse saad esitada siin kuni 13. detsembrini 2023. 

Osa mentornõustamisest toimub Euroopa Liidu struktuurfondide Interreg Central Baltic, Interreg Baltic Sea Region, I3 Project Grants ja Horizon Europe (projektid SCALE-ABLE, NBSCALE, BSI_4Women, INGOs, Bridgin4Growth, Urban Tech, GreenTech 2.0, EDIH, Womenture, DigiLung), programmide toel ning juba olemasolevate projektide (NATO DIANA, ESA BIC Eesti, Narva Arenguprogramm, Accelerate Estonia, AI arenguprogramm, AIRE-EDIH) ja ka tulevaste projektide raames. Projektide kohta saab lähemalt lugeda siit.

Mentorkoostöö kokkuleppe sõlmime aastaseks perioodiks (01.01.2024-31.12.2024).  

Küsimuste korral kirjuta: Anne-Liisa Elbrechtile (anneliisa.elbrecht@tehnopol.ee) või Maarit Jalakasele (maarit.jalakas@tehnopol.ee). 

Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks.