Soovid püsida konkurentsis? Praktiline AI töötuba aitab viia müügi- ja kvaliteedi kontrollimise protsessid uuele tasemele

Keerulistes turuoludest püsivad konkurentsis sageli just need ettevõtted, kes on õigel hetkel investeerinud digitaliseerimisse ja kaasajastanud protsesse.

Millest alustada, kuidas viia muutust ellu ja kuidas leida rahastust on esmased küsimused, millele vastuste otsimisega alustatakse. 

Vastused aitavad leida hinnatud mentorid

Vastuste kiiremaks leidmiseks on tööstusettevõtted, kes on huvitatud müügi- ja kvaliteedi kontrollimise protsesse digitaalselt arendama ja tulevikus tehisintellekti rakendama, oodatud 5. detsembril toimuvasse praktilisse töötuppa.

Töötoas annavad tippmentorid ettevõtetele nõu, kuidas tehisintellekti toel ettevõtte kvaliteedikontroll või müügiprotsess uuele tasemele viia. 

Töötuppa on oodatud ka IT-ettevõtted, idufirmad ja ülikoolide esindajad, kes pakuvad tööstusettevõtetele tuge tehisintellekti rakendamises neis protsessides.

Töötuba on üles ehitatud nii, et praktilisele sissejuhatusele järgneb kiirkohtingu formaadis ettevõtteid, valdkonna mentoreid ja lahenduste pakkujaid ühendav osa. Kohal on AI valdkonna tippmentorid, valdkonnast huvitatud ettevõtted ja AI lahenduste pakkujad.

AJAKAVA
10.30-11.00 Kogunemine, hommikukohv
11.00-12.00 Kuidas rakendada AI-d müügiprotsessides (Aleksandr Miina, Lean Digital; Juhan-Madis Pukk, Flowit)
12.00-13.00 Kuidas rakendada AI-d kvaliteedikontrollis (Marko Saviauk, Leanest)
13.00-13.45 Lõuna
13.45-15.00 Ettevõtete kiirkohtumised (kuni 5 ettevõtte kohta)
15.30-16.00 Arutelu ja suupisted

Pärast töötuba on tööstusettevõtetel võimalus saada ka mentortuge, et koostada esimene ideekavand tehisintellekti rakendamiseks oma ettevõtte protsessides.

AI arenguprogrammist

Globaliseeruvas maailmas jäävad ellu need ettevõtted, kes suudavad tehnoloogia arenguga kiiresti kaasa minna. Võidavad need, kes on suutnud kiirelt automatiseerida võimalikult palju tootmisest ja digitaliseerida suurema osa protsessidest. PRaegu on uueks märksõnaks tehisintellekti kasutusele võtmine, olgu see siis tootmises või teenuse pakkumises.

Tehnopoli AI arenguprogrammi eesmärk on aidata Eesti ettevõtetel kasutusele võtta tehisintellekti (AI) lahendusi, tõstes sellega nende konkurentsivõimet ja tagades Eesti majanduse kestlikkuse ka tulevikus. AI arenguprogramm koosneb kahest arendusmaratonist, AI-põhiste pilootprojektide rahastamisest, AI kiirendist, AI töötoast ning kogemuslugude jagamisest.

AI arendusprogramm on loodud koostöös Majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumiga KRATT-tehnoloogiate kasutuselevõtuks Eestis.

Loe rohkem ja registreeri osalema https://ai.tehnopol.ee/

Vaata ka inspireerivaid videolugusid:
Tarmeko
Wisecow
Sporrong Eesti

Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks.