Tehnopoli AI töötuba aitab tööstusettevõtetel tehisintellekti kasutusele võtta

12. ja 19. jaanuaril toimub järjekordne AI töötuba, kuhu on oodatud kõik tööstusettevõtted, kes soovivad oma protsessidesse kaasata tehisintellekti. Töötoa eesmärk on tuua kokku tehisintellekti ambitsiooniga ettevõtted ja lahenduste pakkujad.

Kahe päeva jooksul teevad osalejad koostööd pilootprojekti koostamisel, visandades tehnilised lahendused, valideerides kaubanduslikku väärtust ja koostades terviklikku projektiplaani. Ekspertidest mentorid juhendavad tiime igal sammul.

Kolm põhjust, miks tasub töötoas osaleda

  • Kuluvaba osalemine: sukeldu tehisintellekti valdkonda ilma rahaliste kohustusteta!
  • Hübriidformaat: olenemata sellest, kas oled silmast silma suhtlemise fänn või eelistad veebipõhist toimetamist – oled teretulnud!
  • Finantseerimisvõimalus: töötoa projektidele on kokku ette nähtud 250 000 eurot.

Kes on oodatud osalema?

  • Igas suuruses tööstusettevõtted: kui sul on väljakutse ja usud, et tehisintellekt võib olla parim lahendus, oled õiges kohas.
  • Tehnoloogiliste lahenduste pakkujad: olenemata sellest, kas sul on alustav ettevõte, väljakujunenud ettevõte, oled teadlane, spetsialist, üliõpilane või lihtsalt keegi, kes on huvitatud tehisintellekti arendamisest, ootame sind, et panna oma võimed proovile tehisintellekti arendamises.

Töötoa esimene päev (12. jaanuar) on pühendatud ajurünnakule ja koostööle. Meeskonnad töötavad koos lahenduste pakkujate ja mentoritega, et koostada terviklik projektitaotlus. Eesmärgiks on töötada välja piisavalt tugev plaan, et saada oma tehisintellektiprojektile rahastusvõimalus.

Teisel päeval (19. jaanuar) esitlevad tiimid oma uuenduslikke ideid žüriile, mis koosneb valdkonna ekspertidest. See on hetk, mil meeskonnad saavad oma kontseptsioone esitleda, tutvustades oma tehisintellekti lahenduste võimalikku mõju ja elujõulisust.

Igal meeskonnal on võimalus saada oma projektile kuni 75 000 eurot. Rahastuse eesmärk on toetada ja kiirendada teedrajavate tehisintellekti lahenduste rakendamist.

Täpsema ajakava ja registreerimisvormi leiad SIIT!

Loe lähemalt ka 2023. aastal toimunud töötubade kohta:

Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas (esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti) spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud kommenteeritud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks. Iga uudiskirja magnet on meie ajakirjanike kirjutatud pikem artikkel, mis meie arvates võiks selles valdkonnas töötavaid inimesi huvitada ja neile vajalik olla