“Energy Impact Partners – nad on suur miljardifond. Energiasektori osa on tänapäeval väga tugevalt ka küber. Paladin Capital Group – üks juhtivaid küberinvestoreid maailmas. Euroopast tuli meile juurde KPN Ventures, kes on strateegiline partner, mitte lihtsalt investorid. Nemad saavad võtta meie platvormi ja ehitada sinna peale oma stsenaariume,” nimetas Must mõningaid investoreid.
Nimekirjas paistab silma just Paladin, kelle meeskonnas on palju USA luureagentuuri NSA ekstöötajaid. “Nad on meid väga palju aidanud USA turule sisenemisega ja aidanud saada häid nõuandjaid,” kiitis Must.

Rangeforce tutvused USA riikliku küberkaitse kõrgeimal tasemel ongi tema sõnul firma edu üheks võtmeks. “Meil on mitu tähtsat inimest nõuandjate poole peal, näiteks endine admiral, üks USA mereväe küberipoole juhtidest Jan E. Tighe. Samuti Charlie Miller, kes on üks maailma tehniliselt osavamaid häkkereid. Kõige huvitavam oli see, et meie nõuandja oli varem Chris Inglis, kes pidi küll lahkuma, sest ta pandi USA presidendi poolt Valges Majas juhtima kogu USA küberit,” mainis Must.
See lugu on PRO tellijatele.
Logi sisse või vormista tellimus hinnaga 3 € kuu:
Tutvumishind!
PRO tellimus
- Piiramatu ligipääs PRO artiklitele.
- Ligipääs investeerimisportaali Rikas Geenius artiklitele ja analüüsidele.
- Ligipääs veel kaheksa Geeniuse portaali kõikidele artiklitele.
- Ajakirjade Autoleht, Autoleht Ekstra ja Digi artiklite lugemisõigus veebis.
26,99 € 3 € / kuu

Maksad esimesel kuul 3 €. Prooviperioodi järel jätkub tellimus hinnaga 26,99 € kuus. Soodushinnaga pakkumist saad kasutada ühe korra. See on automaatselt pikenev püsitellimus, mille saad igal ajal tühistada. Juhul kui kasutad tellimuse vormistamiseks mobiilimakset, lisandub hinnale 0,32€ teenustasu.
Tellija andmed
Soovid maksta arvega, teha hulgitellimuse või otsid teistsugust tellimust? Kõik tellimisvõimalused leiad siit.