Microsoft Azure Marketplace’is on saadaval nüüd VMware’i pilveülesed teenused

VMware’i pilveülesed teenused on nüüd Azure'is.Shutterstock

Vmware’i pilveõlesed (cross-cloud) teenused on nüüd kättesaadavad Microsoft Azure Marketplace’is ehk veebipoes, mis pakub Azure’is kasutamiseks mõeldud rakendusi ja teenuseid.

VMware kliendid saavad nüüd kasutada Azure’i pilveplatvormi, et kiirendada rakenduste uuendamist, migreerida töökoormusi kiiremini pilve ning turvalisemalt ja tõhusamalt skaleerida virtuaalseid töölaudu, et toetada hajutatud tööjõudu.

Järgmised VMware pilveülesed teenused on Azure’i turuplatsil kohe saadaval:

  • Microsoft Azure VMware Solution: integreeritud hübriidpilveteenus, mis pakub ühtset ja tuttavat viisi VMware vSphere’i-põhiste rakenduste käitamiseks, haldamiseks ja moderniseerimiseks Azure’i pilves koos sujuva juurdepääsuga ülejäänutele Azure’i teenustele.
  • VMware Tanzu: modulaarne rakendusplatvorm kaasaegsete rakenduste loomiseks, käitamiseks ja haldamiseks Azure’i ja hübriidpilve taristus.
  • Azure Spring Cloud Enterprise Tier: täielikult hallatav teenus Microsofti Springi rakenduste jaoks, mis on loodud koostöös VMware’iga. Enterprise tasandi teenused on nüüd avalikus eelvaates.
  • VMware Horizon pilveteenus Microsoft Azure’is: VMware’i hallatav teenus, mis pakub virtuaalseid töölaudu ja rakendusi otse Microsoft Azure’ist koos kõigi VMware Horizoni eelistega.

“Tänapäeval on ettevõtete jaoks ootuspärane tarbida ja juurutada lahendusi, mis võivad anda äritulemusi ühe hetkega. Meie Vmware’i pilveüleste teenuste kättesaadavus Azure’i turul võimaldab meie klientidel rohkem aega väärtustada ja ülesannete täitmist kiirendada,” ütles VMware’i strateegiliste ökosüsteemide ja tööstuslahenduste osakonna vanem asepresident Zia Yusuf.

“VMware pilveüleste teenustega saavad kliendid juhtida digitaalset innovatsiooni, mida nad otsivad, koos ettevõtte tasandi juhtimisega, mida nad nõuavad.”

Microsofti kaubandusliku turu teenuste peadirektor Paul Maher ütles: “Microsoft Azure Marketplace’i kaudu saavad kliendid üle kogu maailma hõlpsasti leida, osta ja juurutada partnerlahendusi, mida nad võivad usaldada. Kõik on sertifitseeritud ja optimeeritud Azure’is töötamiseks.”

“Meil on hea meel tervitada VMware Cross-Cloud teenuseid kasvavas Azure Marketplace’i ökosüsteemis.”

Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks.