Viimane võimalus: kandideeri Tehnopoli kasvuprogrammi ja kasvata oma ettevõtet kogenud mentorite abiga

Tehnopoli Startup Inkubaatori iduettevõtted kaasasid eelmisel aastal üle kahe miljoni euro.Foto: Tehnopol

Eesti suurima äriinkubaatori Tehnopol Startup Inkubaatori kasvuprogramm ootab kuni 9. septembrini uusi iduettevõtteid. Tegemist on sel aastal viimase võimalusega, et programmi kandideerida ning oma iduettevõtet kogenud mentorite käe all kasvatada.

Eesmärk aidata varajase faasi tehnoloogia iduettevõtteid

Hoogne kasvuprogramm on mõeldud varajase faasi tehnoloogia iduettevõtetele ja selle peamine eesmärk on aidata ettevõtted oma toote või teenusega turule ning luua kõik eeldused raha kaasamiseks. Kandideerimiseks peaks iduettevõttel olema eskaleeritav äriidee, pühendunud meeskond ja esmane prototüüp.

Tehnopol Startup Inkubaatori juht Kadri Tammai sõnas, et inkubaatori programmides osaleb igal aastal umbes 50% Eestis loodud uutest iduettevõtetest.

“Võimsad Eesti startup edulood, nagu Bolt ja Pipedrive, mõjutavad otseselt ka uute iduettevõtete pealekasvu – kui uued tegijad näevad, et siitsamast Eestist on võimalik kasvatada mitme miljardilisi ettevõtteid, inspireerib see ka neid tegutsema. Meie programm ongi esimene samm paljude iduettevõtjate teekonnal, mis annab kindluse, et liigud kogenud tegijate abil õiges suunas ja jõuad oma tootega kiirelt turule,” selgitas Tammai.

Tõhus kasvuprogramm ja head tingimused

Värskeimad näited programmis osalenud ettevõtetest on digitaalselt kulda investeerida võimaldav Aufort, mis kaasas eelmise aasta lõpus privaatse ühisrahastuse kaudu 200 000 eurot ning valmistub juba uueks investeerimisvooruks.

Startup Inkubaatorist on tuule tiibadesse saanud ka EcoPetBox, mis kaasas programmi jooksul investoritelt sel aastal üle poole miljoni euro. Varasematest programmidest on tulnud mitmed tänased tegijad, näiteks Bikeep, Bidrento, ZÄP, Sentinel, Mygames jpt. Eelmisel aastal kaasasid erinevad inkubaatori kasvuprogrammi läbinud iduettevõtted investoritelt üle kahe miljoni euro.

Tehnopol Startup Inkubaator pakub iduettevõtetele tõhusat kasvuprogrammi ja tingimusi, mis võimaldavad ettevõttel areneda ja leida investoreid nii Eestist kui ka välismaalt. Programmi vältel läbitakse praktiline koolitussari, mille raames käiakse läbi erinevad ettevõtte jaoks olulised valdkonnad, näiteks turundus, finants ning juriidika.

Iduettevõtete jaoks on programmi üks olulisim osa tipptegijast võtmementor, kes aitab oma kogemusega vältida karisid ning jõuda kiire kasvu faasi. Toimub ka palju lisaüritusi ja koolitusi, tegutseb kogukondlik tugi- ja kontaktvõrgustik.

Kandideerida saab 9. septembrini. Lisainfot programmi kohta leiab SIIT, kandideerimiseks tuleb täita lühike vorm.

Mis on Tehnopol Startup Inkubaator?

Tehnopol Startup Inkubaator loob alustavatele ettevõtetele hoogsa kasvukeskkonna. Kasvuprogramm pakub osalevatele ettevõtetele sisukaid ja praktilisi koolitusi ja eksperttuge Eesti ja Euroopa parimatelt mentoritelt, eesmärgiga leida alginvesteering või jõuda eksportturgudele.

Tehnopol Startup Inkubaator on osa Baltimaade suurima teadus- ja ärilinnaku Tehnopol terviklikust tugiteenusest. Teadus- ja ärilinnaku Tehnopol eesmärk on aidata kaasa maailmatasemel tehnoloogiaettevõtete tekkele ja kasvule Eestis ning toetada nende laienemist välisturgudele, pakkudes lahendusi ärikinnisvarast kuni vajaduspõhiste äriarendusteenusteni.

Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks.