Vaata täispikkuses: “Õhtu Geeniusega” esimesel vestlusõhtul räägiti idusektoris rikkaks saamisest

"Õhtu Geeniusega" õhtujuhid Andrus Purde ja Kaarel Nõmmik ning esimese ürituse külalised Ott Ilves, Siim Teller, Triin Hertmann ja Grete Kivi.Foto: Ergo Pajuväli / Geenius Meedia

Septembri lõpus toimus Erinevate Tubade Klubi laval Geeniuse uue jutuõhtute sarja “Õhtu Geeniusega” avaüritus, kus said kokku tuntud Eesti startupper’id, et arutleda küsimuste üle, mis puudutavad rikkust ja raha idusektoris.

Huumoriga vürtsitatud vestlusõhtut juhtisid iduettevõtja Andrus Purde ja koomik Kaarel Nõmmik. Oma kogemusi, õppetunde ja näpunäiteid jagasid investor ja idufirma Grünfin asutaja Triin Hertmann, riskifondi Lemonade Stand asutaja ja mitmeid idufirmasid ehitada aidanud Siim Teller, Bolti tööandjabrändingu ekspert Grete Kivi ning turundus- ja kasvuguru Ott Ilves.

Nüüd saad täispikkuses salvestust septembri üritusest vaadata siin:

Uus “Õhtu Geeniusega” vestlusõhtu toimub juba 22. novembril ning sel korral räägime ausalt ja filtrita feilimisest ning arutleme selle üle, kuidas pärast suuremaid ja väiksemaid ebaõnnestumisi taas ämbrist välja astuda.

Järgmisel vestlusõhtul jagavad oma lugusid kogenud tippjuht ja ettevõtte Soulie asutaja Triin Kask, idufirma Promoty juht ja asutaja Aleks Koha, idufirmade Sixfold ja Voog asutajana tuntud Tõnu Runnel, andmeteadlane ja tehnoloogiafirma Marduk Technologies asutaja Indrek Seppo ning iduettevõtete ClanBeat ja SageOS asutaja Kadri Tuisk.

“Õhtu Geeniusega” üritustesarja teine vestlusõhtu teemal “Räägime feilimisest” toimub 22. novembril Erinevate Tubade Klubis. Pileti saad osta siit.

Geeniuse PRO paketi tellijad saavad pääsme üritusele soetada poole hinnaga. Selleks: 1) vormista endale PRO tellimus siin; 2) anna märku telli@geenius.ee, et tahad sooduskoodi, ja me saadame selle sulle.

Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas (esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti) spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud kommenteeritud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks. Iga uudiskirja magnet on meie ajakirjanike kirjutatud pikem artikkel, mis meie arvates võiks selles valdkonnas töötavaid inimesi huvitada ja neile vajalik olla