BAKOTECH laiendab partnerlust F5-ga, et tuua Baltikumi turgudele uusi tuuli

BAKOTECH on Leedus, Lätis ja Eestis saavutanud tugevaid tulemusi ja on nüüd valmis seda F5-ga edasi arendama.Foto: BAKOTECH

Rahvusvaheline IT turustaja BAKOTECH pakub nüüd Eestis, Lätis ja Leedus F5 lahenduste täiskomplekti. 

BAKOTECH on rahvusvaheline IT-teenuste levitaja, kellel on pikaajaline partnerlus F5-ga. Koostööd on tehtud näiteks Ukrainas, SRÜ riikides ja Kesk-Aasias. Viimased kaheksa aastat on ettevõte teinud koostööd ka teiste müüjatega Balti regioonis ning nüüd suudetakse kasvavale kliendibaasile pakkuda kogu F5 lahenduste paketti.

F5 paistab silma võimega kindlustada, tarnida ja optimeerida rakendusi, API-sid ja infrastruktuuri sõltumata sellest, kas tegu on majasise-, pilve või edge-lahendusega. Nende teenust kasutatakse enam kui pooltes maailma rakendustes, näiteks maailma mõjukate nimekirja Fortune 50 ettevõtetest kasutab seda 47 protsenti ja Fortune 500 nimekirjas lausa 85 protsenti.

Kokku kaitseb F5 iga päev 4,5 miljardit veebitehingut ja hoiab ära 30 miljardit petutehingut kuus.

“F5-l ja BAKOTECHil on tugev koostööajalugu, seega on meil hea meel laieneda ja tuua ühiseid teadmisi uutele turgudele Leedus, Lätis ja Eestis,” ütles F5 EMEA Põhja- ja Lääne-Euroopa kanali direktor Carl Berry.

Ta lisas, et koos annavad nad partneritele tööriistad, mida on vaja turvalisemate rakenduste loomiseks ja kiireks kasutuselevõtuks. “See hõlmab ka suurema tähelepanu pööramist meie hajutatud pilveplatvormile, mis hõlbustab traditsiooniliste ja kaasaegsete rakenduste turvamist, tarnimist ja optimeerimist kõikjal, kus neid kasutatakse kas majasise-, pilve- või edge-lahendusega.”

BAKOTECH ise on spetsialiseerunud küberturvalisuse, võrgunduse, rakenduste infrastruktuuri ja muude valdkondade lahendustele. Lisaks pakub ettevõte ka teenuseid, mis aitavad lahendust juurutada ja toote kasutamisest maksimaalset kasu saada.

“BAKOTECH on Leedus, Lätis ja Eestis saavutanud tugevaid tulemusi ja on nüüd valmis seda F5-ga edasi arendama. Usume, et meie tooteportfelli laiendamine Balti riikides loob uusi võimalusi kõigile sidusrühmadele,”  rääkis BAKOTECHi tegevjuht Eugene Badakh. “Meie partnerid saavad oluliselt laiendada oma äritegevust, samas kui meie kliendid saavad ligipääsu parimatele, mitmest rakendusest koosnevatele turbe- ja tarnelahendustele. Seda kõike toetavad omakorda maailmatasemel teadmised, kogemused ja tugiteenused.”

Kui vajate täiendavat abi F5 lahenduste osas, võite küsida tasuta konsultatsiooni veebilehelt f5.bakotech.com/consultation.

Kes on kes?

Rahvusvaheline kontsern BAKOTECH on lisandväärtusega IT-teenuste levitamise lipulaev, mis esindab juhtivate IT-tootjate lahendusi. Positsioneerides end tõelise lisandväärtusega IT-turustajana, pakub BAKOTECH professionaalset müügieelset ja -järgset, turundusalast ja tehnilist tuge partneritele ja lõpptarbijatele. Lisateave veebilehelt b4-services.bakotech.com.


F5 on mitme pilve rakenduste tarnimise ja turvalisuse ettevõte, mille eesmärgiks on luua parem digitaalne maailm. F5 teeb koostööd maailma suurimate ja edumeelsemate organisatsioonidega, et tagada iga rakenduse ja API turvalisus ning optimeerimine, olgu siis kohapeal, pilves või edge’is. F5 võimaldab organisatsioonidel oma klientidele pakkuda erakordset ja turvalisi digitaalseid kogemusi ja hoida ohtudel pidevalt silma peal.  Lisainfo veebisaidilt f5.com. (NASDAQ: FFIV). BAKOTECHI pakutavate F5 lahenduste täieliku ülevaate leiab siit: f5.bakotech.com 

Märksõnad: , ,
Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas (esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti) spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud kommenteeritud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks. Iga uudiskirja magnet on meie ajakirjanike kirjutatud pikem artikkel, mis meie arvates võiks selles valdkonnas töötavaid inimesi huvitada ja neile vajalik olla