Tule mentoriks ja saa osa (idu)ettevõtete eduloost

Tehnopoli uued mentorid Narvas.Tehnopol

Eesti tehnoloogiaettevõtted loovad lahendusi, mille toel muutub meie elu ja töökeskkond mugavamaks, tõhusamaks ja kestlikumaks. Selleks, et iduettevõtted saaks jalad alla ja kasvuettevõtted sooritaksid hoogsaid arenguhüppeid, panustab suur meeskond tipptasemel eksperte oma kogemuste ja teadmistega. 

Kui sa vaimustud tehnoloogilistest lahendustest, tahad panustada ettevõtete edulugudesse, oled valmis jagama oma kogemusi ning teadmisi, siis liitu Tehnopoli ja Startup Inkubaatori mentorite võrgustikuga. Avalduse saad esitada siin kuni 13. detsembrini 2022.

Osa mentornõustamisest toimub Euroopa Liidu struktuurfondide Interreg Central Baltic, Interreg Baltic Sea Region ja Horizon Europe (projektid Urban Tech, GreenTech 2.0, EDIH, Womenture) programmide toel ning juba olemasolevate projektide (NATO DIANA, Connected Health, e-Healthcare Initiative, Tervistehnoloogia teaduskiirendi, ESA BIC Eesti, NB Bioeconomy, Narva Arenguprogramm, Accelerate Estonia, AI arenguprogramm) ja ka tulevaste projektide raames. 

Mentorkoostöö kokkuleppe sõlmitakse aastaseks perioodiks (01.01.2023–31.12.2023). 

Küsimuste korral kirjuta Anne-Liisa Elbrechtile (anneliisa.elbrecht@tehnopol.ee) või Maarit Jalakasele (maarit.jalakas@tehnopol.ee).

Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks.