AMD kiipide disainimise töökoormust hakkab haldama Google Cloud

Google'i pilv on nüüd ka AMD-s.Foto: Shutterstock

AMD ja Google Cloud sõlmisid partnerluskokkuleppe, mille järgi hakkab AMD oma kiibidisaini töökoormuse jaoks olulist elektroonilise disaini automatiseerimise (EDA) lahendust jooksutama Google Cloudis.

AMD hakkab kasutama ka Google Cloudi ülemaailmset võrgu-, salvestus-, tehisintellekti ja masinõppe võimalusi, et veelgi täiustada oma hübriid- ja mitmepilvestrateegiat oma EDA töökoormuste tarbeks.

Kiipide disainimise juures on olulisteks aspektideks ressursside jaotus ja dünaamika ning nende resursside võimalikult tõhus kasutamine. Selle paindlikkuse tõstmisel tulevadki mängu Google Cloudi EDA töökoormustele optimeeritud C2D VM virtuaalmasinad, mida jooksutavad 3. põlvkonna AMD EPYC protsessorid. Google Cloudi kasutades loodab AMD paralleelselt jooksutada suuremat hulka disaine ja anda tiimidele rohkem paindlikkust lühiajaliste arvutusjõudluse tõusu haldamiseks, vähendamata seejuures resursse pikaajalistelt projektidelt.

„Tänapäeva pooljuhtide tootmises on pilve kiirus, ulatus ja turvalisus väga vajalik paindlikkus. Meil on hea meel pakkuda AMD arvutusvõimsuse vajaduste rahuldamiseks vajalikku infrastruktuuri ja varustada ettevõtet meie tehisintellekti lahendustega, et jätkata uuenduslike kiipide kujundamist,” ütles Google Cloudi asepresident Sachin Gupta.

„Google Cloud C2D instantside kasutamine, mis on varustatud 3. põlvkonna EPYC protsessoritega meie keerukate EDA töökoormuste jaoks, on meie inseneri- ja IT-meeskondi tohutult aidanud. C2D on võimaldanud meil olla paindlikumad ja pakkunud uue suure jõudlusega ressursside võimaluse, mis võimaldab meil kombineerida ja sobitada meie keerukate EDA töövoogude jaoks õiget arvutuslahendust,” sõnas AMD asepresident Mydung Pham.

Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Kolm korda nädalas

Telli DigiPRO uudiskiri

Kolm korda nädalas spetsiaalne DigiPRO liikmetele tehtud uudiskiri, et sa midagi olulist maha ei magaks.