22. septembril tähistas programmerimiskool kood/Jõhvi oma esimeste õppijate ametlikku lõpetamist. Kooliprogrammi on praeguseks täismahus läbinud 45 õppijat – neist 39 kuuluvad kooli esimesse lendu ja kuus lõpetajat teise lendu. Kusjuures viimased lõpetajad läbisid programmi vähem kui aastaga.
Esimese lennuna 2021. aastal õpet alustanutest on lisaks 39 lõpetajale veel 83 õppijat oma õpinguid pikendanud ja plaanivad iseõppelise programmi lähikuudel lõpule viia. “Olulisemgi sellest, mitu inimest on ametlikult programmi lõpetanud, on meie jaoks nende panus IT-valdkonda ja hakkamasaamine töömaailmas,” avab kood/Jõhvi talendijuht Liis Leidsaar.
Hetkeseisuga on kood/Jõhvi endistest ja praegustest õpilastest sisenenud tööturule 50 õpilast, mida kool peab tõeliseks edumõõdikuks. Enamik kooli kõrvalt IT-tööle läinutest on asunud tööle tarkvaraarendajate ja -inseneridena, kuid leidub ka projektijuhte, testimise ja tehnilise toe spetsialiste ning ettevõtjaid.
See lugu on PRO tellijatele.
Logi sisse või vormista tellimus hinnaga 3 € kuu:
Tutvumishind!
PRO tellimus
- Piiramatu ligipääs DigiPRO, E-kaubanduse, RMP, Rikka Geeniuse ja Ärigeeniuse artiklitele.
- Ligipääs veel seitsme Geeniuse portaali kõikidele artiklitele.
- Ajakirjade Autoleht, Autoleht Ekstra ja Digi artiklite lugemisõigus veebis.
- Soodushinnaga sissepääs Geeniuse üritustele.
- Soovi korral ajakiri Digi paberil.
26,99 € 3 € / kuu

Maksad esimesel kuul 3 €. Prooviperioodi järel jätkub tellimus hinnaga 26,99 € kuus. Soodushinnaga pakkumist saad kasutada ühe korra. See on automaatselt pikenev püsitellimus, mille saad igal ajal tühistada. Juhul kui kasutad tellimuse vormistamiseks mobiilimakset, lisandub hinnale 0,32€ teenustasu.
Tellija andmed
Soovid maksta arvega, teha hulgitellimuse või otsid teistsugust tellimust? Kõik tellimisvõimalused leiad siit.