Uudis

Vaata järele: DigiPRO esimesel live’il jagati praktilisi nippe, kuidas oma tiimi õnnelikuna hoida

DigiPRO esimene live-üritus toimus 22. novembril.Kuvatõmmis

Kutsusime oma lugejad ja Eesti IT-maailma helgemad pead kokku, et vaadata tõsisemalt otsa põhjustele, miks tiimid teinekord ei toimi ning kuidas allakäigutrepp taas teistpidi tööle lülitada. 22. novembril toimunud DigiPRO online-üritust saad nüüd ka järele vaadata.

Korraldasime koos Nortali ja “Analüütikute hommiku” inimestega DigiPRO esimese live’i “Mu tiim ei toimi. Kes on süüdi?”, kus palusime esinejatel ja vaatajatel kaasa mõelda teemal, miks tiimid mõnikord ei toimi ja kes ning mida siis tegema peaks.

Veel rääkisime sellest, kuidas uusi liikmeid tiimi tuua, kuidas jälgida tiimi tervist, mis hetkel ja kuidas sekkuda ning millised on osalejate praktilised nipid ja kogemused, kuidas tiimi ühise eesmärgi poole liikumas hoida.

Üritust juhtisid Õnne Kivinurm Nortalist ja Henrik Roonemaa Geeniusest. Külas olid EQversity.com-i koolitaja Marko Lepik, Rauno Ellermaa Nortalist, kes jagas DigiPRO-ga ka pikemalt oma õppetundi vigadest, mida tegi noore juhina, ja Annika Sepp Põhja-Eesti Regionaalhaiglast, kes on varem samuti enda kogemustest rääkinud.

Vaata live’i ja mõtle kaasa!

Mis on DigiPRO ja kes seda teevad? Loe siit

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Telli Geeniuse kõige hinnalisemad lood oma postkasti

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate DigiPRO ja Ärigeeniuse olulisematest lugudest.